AB Türklerin Avrupa’da uğradığı saldırıları görmezden geliyor

AB Türklerin Avrupa'da uğradığı saldırıları görmezden geliyorAB Türklerin Avrupa'da uğradığı saldırıları görmezden geliyor

AB Türklerin Avrupa'da uğradığı saldırıları görmezden geliyor

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD), PKK/PYD/YPG yandaşlarının Zeytin Dalı Harekatı sonrası Avrupa’da Türklere yönelik saldırıları hakkında rapor hazırladı.

AVRUPA’DA TÜRKLERE KARŞI ŞİDDET DALGASI

PKK/YPG/PYD, uyguladığı insanlık suçları, zulümler ve zorunlu göç ettirme politikalarının yanı sıra uluslararası güçlerin desteğini de alarak Suriye’deki bazı bölgelerin kontrolünü eline geçirdi. Bu bölgelerden biri de Afrin bölgesi.

Türkiye’nin 20 Ocak’ta Afrin’i terör örgütünden kurtarmaya yönelik Zeytin Dalı Harekatı’nı başlatmasıyla terör örgütünün Avrupa ayağını oluşturan yapılar protesto gösterileri kisvesi altında terör propagandası yapmaya başladı. Avrupa genelinde Türklere karşı çok sayıda şiddet eylemi gerçekleştirildi.

UETD raporu: Avrupa'da Türklere yönelik PKK saldırıları

PKK destekçileri Almanya’da Türk vatandaşına saldırdı ViDEO

UETD RAPORU: ‘GÖSTERİ ÖZGÜRLÜĞÜ’ DİYE DESTEKLENİYORLAR

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD), bu saldırıları gözler önüne seren bir rapor hazırladı. Bu rapora göre, Avrupa’da terör örgütü yandaşlarının eylemlerine ‘gösteri özgürlüğü’ adı altında izin verliyor, Türk kurum/kuruluşlara saldırmalarına seyirci kalıp, bahse konu olan terör örgütlerine bir ölçüde destek sağlanarak güçlenmeleri teşvik ediliyor.

UETD raporu: Avrupa'da Türklere yönelik PKK saldırıları

Türk vatandaşına saldıran PKK’lıya polis dayağı ViDEO

SALDIRILAR BELGELENDİ

Raporda, 20 Ocak’ta, Zeytin Dalı Harekatı’nın başlamasının hemen ardından Avrupa’da Türk vatandaşlarına, camilere ve sivil toplum kuruluşlarına onlarca saldırı gerçekleştirildiğine dair kanıtlara da yer verildi.

UETD raporu: Avrupa'da Türklere yönelik PKK saldırıları

kaynakhttp://www.ensonhaber.com/uetd-raporu-avrupada-turklere-yonelik-pkk-saldirilari.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir