Abdurrahim Albayrak: Emre Fenerbahçeli olsaydı ben almazdım

Abdurrahim Albayrak: Emre Fenerbahçeli olsaydı ben almazdım

Abdurrahim Albayrak: Emre Fenerbahçeli olsaydı ben almazdım

Abdurrahim Albayrak, Emre Akbaba’yı ‘G.Saraylıyım’ demesine rağmen transfer etmek isteyen Ali Koç’a canlı yayında tepki gösterdi. Albayrak, “F.Bahçeliyim deseydi ben almazdım” dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Emre Akbaba savaşı yaşanıyor…

Sarı-lacivertlilerin Alanyaspor ile anlaştığı yönünde çıkan haberler hakkında konuşan Albayrak, oyuncunun Galatasaray’a gelmek istediğini söyledi.

İşte Albayrak’ın sözleri:

“2-3 aydan beri sevgili Alanyaspor Başkanı ile Emre Akbaba’yı konuşuyoruz. Ankara’da 1 saate yakın bir konuşma yaptık. Bizden 7 milyon euro istediler. Sözleşmesi son sezonda olan bir futbolcuya bu parayı veremeyiz. Biz buraya 100 liranın hesabını yaparak geldik. Son biz 2,5 milyon euro teklifte bulunmuştuk, 3 milyon euroya çıktık. Dün Kulüpler Birliği toplantısında Hasan Başkan’ı davet ettim. Bizim vereceğimiz para 3 milyon eurodur dedim. 3 milyon euroda anlaşamadık. Kendisi ‘ben yönetici arkadaşlarla görüşüp bilgi vereceğim’ dedi.”

ÇOCUĞU ZORLUYORLAR

“Ancak ben takip ettim, o saatlerde Alanya’ya bir sefer olmadığın öğrendim. Hasan Başkan, Alanya Fenerbahçeliler Dernek başkanı, futbolcu Galatasaraylı… Ben en son 12 buçukta konuştum. Şu anda da gitmesi için çocuğu zorluyorlar ama Emre de ‘Ben Galatasaraylıyım’ diyor. Biz de bir değerlendirme yapacağız. Kulübümüz için, Emre için, Alanya için hayırlısı neyse onu nasip eylesin.”

FENERBAHÇELİ OLSAYDI BEN ALMAZDIM

Ali Koç’a da göndermelerde bulunan Albayrak, “Bir futbolcu bana ‘Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe’ye gitmek istiyorum’ derse, ben o futbolcuyu almam. ‘Sen Şampiyonlar Ligi için gidiyorsun ama seni oynatmazlar’ diye aklını çelmeye çalışıyorlarmış ama böyle bir şey olamaz. Biz onu Şampiyonlar Ligi’nde oynatacağız. Beşiktaş kulübüyle karşılıklı alışverişlerde sormadan hareket etmem. Dün bile Fikret Başkan’a teşekkür ediyorum. Bir futbolcuyla ilgili görüş aldım kendisinden, problem yoktur alabilirsin dedi. Büyük kulüpler arasındaki ilişki böyle olmalı” dedi.

MEHMET TOPUZ OLAYINA BENZİYOR

Ezeli rakiplerin Emre için giriştiği bu yarış, akıllara Mehmet Topuz transferinde yaşanan olayları getirdi.

Beşiktaş’a transfer olmak istediğini söyleyen Topuz, siyah-beyazlı formayı giymiş ancak kulübü Kayserispor’un Fenerbahçe ile anlaşmasından dolayı sarı-lacivertli takıma transfer olmuştu.

kaynakhttps://kralspor.ensonhaber.com/abdurrahim-albayrak-bir-teklif-daha-sunduk-2018-08-17.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir