Aykut Hocanın 4 yıldızlı kravatı hazırlanıyor

Aykut Hocanın 4 yıldızlı kravatı hazırlanıyor

Aykut Hocanın 4 yıldızlı kravatı hazırlanıyor

Ertuğrul Özkök, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’la yaptığı görüşmeyi yazdı. Kocaman’ın şampiyonluk konusundaki iddiasını açıkladı.

Fenerbahçe’nin tecrübeli teknik adamı Aykut Kocaman, Ertuğrul Özkök’le bir araya geldikleri davette, sarı-lacivertli ekibin şampiyon olacağını yineledi.

İşte Ertuğrul Özkök’ün, Aykut Kocaman’la yaptıkları sohbeti aktardığı yazısı.

“HOCAM BU KRAVATI YİNE TAKABİLECEK MİYİM?”

Fenerbahçe’nin bu yıl alacağı sonucu konuşurken aklıma, 3 Temmuz kumpasından önceki Sivasspor maçı geldi. O gün maç sonrası uçakta dönerken, boynundaki sarı lacivert kravatı çıkarıp imzalamış ve bana vermişti.

“Hocam, bu yıl da şampiyonluk maçına o kravatı takıp gelmek istiyorum” dedim. “Hayır. O kravat yerinde kalsın. Ben senin için yeni bir kravatı şimdiden hazırlatıyorum. Üçüncü kravattan sonra da kravatlara 4 yıldız takarsın” dedi.

AZİZ YILDIRIM’LA AYKUT HOCANIN ARASI NASIL?

Aykut Kocaman’ın morali yerinde. Başkan Aziz Yıldırım’la arasının da gayet iyi olduğuna eminim. Önceki gün başkanla cuma akşamı yemek yemek için program yaptık. Aziz Yıldırım “Aykut Hocayı da alalım” dedi.

FİKSTÜR ŞANSSIZDI 9. HAFTA HER ŞEY DEĞİŞİR

Aykut Kocaman, bu yıl fikstürün şanssız olduğunu söylüyor. Trabzonspor, Başakşehir, Beşiktaş maçlarının üst üste geldiğini belirttikten sonra “Dokuzuncu haftadan sonra durumun Fenerbahçe lehine değişeceğini” söylüyor.

Hatta şampiyonluğun ligin bitmesinde bile kalmadan belli olabileceği iddiasında.

KAYNAKhttp://kralspor.ensonhaber.com/aykut-kocaman-4-yildizli-kravati-hazirlatiyorum-2017-09-14.html

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir