Bülent Yıldırım’a 4 maç ceza

Bülent Yıldırım'a 4 maç ceza

Bülent Yıldırım'a 4 maç ceza

Akhisar’ın, Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği maçta çıkardığı ve çıkarmadığı kartlarla büyük tepki çeken Bülent Yıldırım’ın notu belli oldu.

Fenerbahçe’nin Akhisarspor’a 1-0 yenildiği maçı yöneten ve tartışmalı 2 kırmızı kart kararının altına imza atan Bülent Yıldırım’ın notu, derbideki tartışmalı yönetimiyle geçen haftaya damga vuran Ali Palabıyık’tan kötü.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin hala tartışılan ismi olan Ali Palabıyık MHK’den 7.9 not alıp kötü yönetim gösterdiği kabul edilirken, 1 ay dinlendirilerek cezasını çekecek. Bülent Yıldırım’a ise 7.4 puan verileceği bildirildi.

4-6 HAFTA ARASINDA MAÇ YOK

Yıldırım’ın, Merkez Hakem Kurulu tarafından, Fenerbahçeli Alper’e çıkardığı kırmızı kartın hatalı bulunduğu, ayrıca Soldado’ya diz attığı pozisyonda direkt kırmızı kart göstermediği için eleştirildiği öğrenildi.

Bu nedenlerle gözlemci Sefer Altuntaş’ın raporları doğrultusunda kendisine hayal kırıklığı olarak başlıklandırılan 7.4 puan verileceği bildirildi. 45 yaşındaki hakem Yıldırım’ın ayrıca 4 ile 6 hafta arasında dinlendirileceği vurgulandı.

kaynakhttp://kralspor.ensonhaber.com/bulent-yildirima-en-az-4-hafta-mac-yok-2017-09-30.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir