Ebru Yaşar’ın En İyi Şarkıları

Ebru Yaşar'ın En İyi Şarkıları

Ebru Yaşar'ın En İyi Şarkıları

8 Ağustos 1977 Ankara doğumludur. Şarkıcı, söz yazarı ve sunucu kimlikleriyle tanınmaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği Bölümü mezunudur. 1995 senesinde “Bu Sahilde” isimli ilk albümünü Burhan Çaçan müzik şirketinden çıkarmıştır ve bu ilk albümü ile Magazin Gazetecileri Derneğinden “Yılın Kadın Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır. Yaklaşık 4 sene sonra İbrahim Tatlıses‘in desteği ile çıkardığı “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş” şarkısına gelen yoğun ilgi ile bir üne sahip olmayı başarmıştır. Aynı isme sahip albümü ve çıkış şarkısıyla 6.Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “Arabesk-Fantezi En İyi Kadın Sanatçı” ve “Yılın Şarkısı” ödüllerini almıştır. “O Beni Sırtımdan Vurdu” ve “Yalan” şarkılarıyla da müzik listelerinin üst sıralarında yer almayı başaran Ebru Yaşar, 2003 senesinde “Aşkımız Buraya Kadar” ve 2006 senesinde “Yeşillenirim” isimli albümlerini yayınlamıştır. 2007 yılında Avrupa Müzik’le anlaşmış ve 2008 sonunda “Seviyorum Seni” isimli, daha önce seslendirmediği tarzda şarkılarla yepyeni albümüyle sevenleriyle buluşmuştur. Albüme ismini veren şarkıda o dönemin başarılı isimlerinden İsmail YK ile düet yapan Ebru Yaşar, yeniden müzik listelerinin zirvesine oturmayı başarmıştır.
2011 senesinde müzik dünyasında verdiği kısa bir soluğun ardından Ebru Yaşar, “Delidir” albümüyle piyasaya sağlam bir dönüş yapmıştır. Albümüne adını verdiği Sezen Aksu‘nun parçasını Türkçe, Kürtçe ve Arapça okuyarak inanılmaz bir kitleye ulaşmıştır. Aynı zamanda bir ilki sağlayan başarılı sanatçının düzenlediği her iki versiyon da Türkçe versiyonda sağladığı başarıyı geçmiştir. Ebru Yaşar Şarkıları indir kolayca mobil cihazından dinle

2012 yılının Haziran ayında müzik kariyerindeki ilk single çalışması olan “Ağlayamıyorum” yayınlanmıştır. 2013 senesinin nisan ayında ise “Sanat-ı Ebru” adlı albümünü piyasaya çıkartmıştır.q 2014 senesinin aralık ayında sadece dijital platformlarda “Cumartesi” isimli single çalışmasını yayınlamıştır. 17 Mayıs 2017’de yeni albümü “Haddinden Fazla”yı piyasaya sunmuş ve albümün çıkış şarkısı olan, Gülden Mutlu’ya ait “Nasıl Uyuyorsun” parçasına video klip çekmiştir. Aynı albümün son video klibi “Öldüm Sahiden” adlı şarkıya çekilmiştir.
2019 senesinde “Alev Alev”, 2020 senesinde “Kalmam” single parçalarını yayınlamıştır. Ebru Yaşar ve diğer tüm sanatçıların en son çıkan müzik çalışmalarından erkenden haberdar olmak için En Yeni Mp3 indir kullanmalısınız!

Kaynak: Mp3 indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir