Hakan Dinçay Kimdir?

Hakan Dinçay Kimdir?

Hakan Dinçay Kimdir?

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay kimdir? 13 Eylül itibariyle Vefat eten Hakan Dinçay aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte biyografisi

13 Eylül 2017 tarihi itibariyle vefat eden Hakan Dinçay kimdir? Ölümü Fenerbahçe taraftarını yasa boğan Hakan Dinçay evlimidir çocuğu var mıdır? İşte Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Dinçay’ın biyografisi

HAKAN DİNÇAY KİMDİR?

1961 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Hakan Dinçay ömrünü Fenerbahçe’ye adamıştır.

1994 yılından beri aktif olarak Fenerbahçe’ye hizmet etti. 2002’den bu yana da yönetim kurulu üyeliği yaptı. Fenerbahçe Voleybol Şubesi’nin başarılarında önemli rol oynayan insanlardan biri oldu. Fenerbahçe SporKulübü Başkanı Aziz Yıldırım amatör sporlara daha fazla eğilme kararı aldığında Hakan Dinçay’ı da voleybol şubesi’nde görevlendirdi.

hakan-dinçay-kaç-yaşında

O zamana kadar Fenerbahçe’nin kadınlarda da erkeklerde de şampiyonluğu yoktu. Fenerbahçe, son 15 yılda voleybolda büyük başarılar kazandı.

Türkiye’de kadınlarda ve erkeklerde üst üste şampiyonluklar gelirken sarı melekler Avrupa’nın ve dünyanın zirvesine çıktı. Erkek Voleybol Takımı da Avrupa’dan kupa getirmeyi başardı. Bu süreçte Hakan Dinçay hep voleybol Şubesi sorumlusu olarak görev yapıyordu.

İki kız bir de erkek babası olan Hakan Dinçay maalesef geçtiğimiz yıl amansız hastalığa yakalandı. 13 Eylül 2017 tarihi itibariyle vefat etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir