Kaybolan 7 yaşındaki Eylül’ün cansız bedenine ulaşıldı

Ankara Polatlı’da 22 Haziran’da kaybolan 7 yaşındaki Eylül’ün cansız bedeni Yüzükbaşı Mahallesi’nde elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu.

Bursa’da yaşayan İbrahim ve Şerife Yağlıkara çiftçi, yaz tatili için memleketleri Ankara’nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi’ne geldi. Burada Yağlıkara çiftinin 3 çocuğundan en küçükleri Eylül, 22 Haziran Cuma günü öğle saatlerinde arkadaşları ile birlikte oyun oynamak için evlerinden çıktı.

BİSİKLET SÜRERKEN KAYBOLDU

En son evlerinin yanındaki yolda bisiklet sürerken görülen Eylül’ün eve gelmediğini fark eden ailesi, dışarı çıkarak çocuklarını aramaya başladı. Arama çalışmaları sonuç vermeyince durum jandarmaya bildirildi. İhbar üzerine köye çok sayıda asker ve AFAD ekibi sevk edildi.

Küçük Eylül'den acı haber

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Ekiplerin 7 gün boyunca havadan ve karadan yaptıkları aramalar sonucunda Eylül’ün cansız bedeni, Yüzükbaşı Mahallesi yakınlarında bir elektrik direğinin dibinde gömülü olarak bulundu.

Küçük Eylül'den acı haber

VALİ: “BAZI DELİLLER ONU İŞARET EDİYOR”

Ankara Valisi Ercan Topaca, cesedi bulunan küçük Eylül ile ilgili, “Çocuğumuzun üzerindeki elbiseler ve diğer şeyler çocuğumuzun olduğunu doğruluyor. Köyümüzün çıkışında bir elektrik direğinin altında tespit yapıldı” dedi.

Vali Topaca, cesedi bulunan küçük Eylül dosyasında tutuklanan zanlı U. K. ile ilgili “Bazı deliller onu işaret ediyor. Olayın net şekilde bu kişi tarafından yapıldığı kanaatindeyiz” ifadesini kullandı.

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/kucuk-leyladan-aci-haber.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir