Morgan Freeman’den yeni dizi: The Story of Us with Morgan Freeman

Morgan Freeman'den yeni dizi: The Story of Us with Morgan Freeman

Morgan Freeman'den yeni dizi: The Story of Us with Morgan Freeman

National Geographic yeni dizisi “The Story of Us with Morgan Freeman” ile bu büyük sorulardan çok daha fazlasına cevap arıyor.

Ünlü aktör Morgan Freeman’ın dinlerin toplumları nasıl şekillendirdiğini incelediği “Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi” den sonra şimdi de aşk, güç, inanç ve özgürlük gibi daha fazla konuda sorulara yanıt bulmak için yola çıkıyor. “The Story of Us with Morgan Freeman” National Geographic ile Ekim 2017’de ABD’de, 2018’de de 171 ülkede yayına girecek.

Oscar ödüllü efsanevi aktör Morgan Freeman dünya çapında farklı kültürleri ziyaret ediyor, tüm insanları birleştiren ama farklı güçler tarafından şekillendiren güçleri inceliyor. The Story of Us with Morgan Freeman 6 bölüm boyunca toplumları bir arada tutan inanç, aşk, güç, savaş, barış, başkaldırı ve özgürlük konularını ele alıyor. Morgan Freeman National Geographic için hazırladığı bir önceki dizisi “Morgan Freeman ile İnancın Hikayesi”de de dinleri ve dinlerin toplumların şekillenmesine nasıl bir etkisi olduğunu mercek altına almıştı.

Sorulara cevap arıyor

Neden bazı insanlar diğerlerine göre daha güçlüdür? Neden hem arkadaşlarımıza hem de yabancılara aşık oluyoruz? İnanma ihtiyacımız nasıl oldu da insan kültürünün inşa edilmesini sağladı? Barış gerçekten mümkün mü, yoksa biz kalıtsal olarak vahşi bir tür müyüz? Özgür olmak ne demek? National Geographic yeni dizisi “The Story of Us with Morgan Freeman”ile bu büyük sorulardan çok daha fazlasına cevap arıyor.

“The Story of Us with Morgan Freeman” Ekim 2017 ABD’de, 2018 yılında ise 171 ülkede 45 dilde yayına girecek.

kadınvekadın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir