Orman: Milli takıma Şenol Güneş’in getirilmesi olmayacak duaya amin demektir

Orman: Milli takıma Şenol Güneş'in getirilmesi olmayacak duaya amin demektir

Orman: Milli takıma Şenol Güneş'in getirilmesi olmayacak duaya amin demektir

Beşiktaş Başkanı Orman, Şenol Güneş’in A Milli Takım’ın başına geçeceği iddialarına yanıt verdi: Şenol Güneş olmayacak duaya amin demektir.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, görevi bırakan Fatih Terim’in yerine geçeceği iddia edilen Şenol Güneş hakkında bir açıklama yayınladı.

FİKRET ORMAN İDDİALARA CEVAP VERDİ

Beşiktaş internet sitesinden açıklama yapan Fikret Orman, şu sözleri kullandı;

“Şenol Güneş gibi kamuoyu tarafından da başarıları taktir edilen, 2002’de Dünya 3’üncüsü yaptığı Milli Takım için çözüm odağı görülen bir teknik direktöre sahip olduğumuz için mutluyuz..

Ancak iki yıldır üstüste şampiyonluk yaşadığımız Şenol Güneş hocamızla bundan sonra da birlikte nice zaferler yaşamak düşüncesindeyiz. Kamuoyunda Milli Takım için Şenol Güneş isminin ilk akla gelmesini anlaşılabilir buluyorum.

“TAVRIMIZ NET”

Ancak Beşiktaş takımının, camiasını ve taraftarının huzurunu bozacak sanal bir gündemin oluşturulmasını da yanlış bulurum, karşı çıkarım.

Şenol Güneş, “Olmayacak duaya amin demektir.” Beşiktaş olarak yeni sözleşme uzattığımız Şenol hocamızla ilgili tavrımız nettir. Beşiktaş’ın ne kadar başarılı olmasını istiyorsak, bir o kadar da A Milli Takım’ın başarılı olmasını ve 2018 Dünya Kupası’nda olmasını bütün kalbimizle arzu ederiz.”

kaynakhttp://www.ensonhaber.com/936-fikret-ormandan-senol-gunes-aciklamasi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir