Ronaldo: Real Madrid cezayı ödemezse takımdan ayrılırım

Ronaldo: Real Madrid cezayı ödemezse takımdan ayrılırım

Ronaldo: Real Madrid cezayı ödemezse takımdan ayrılırım

Vergi kaçırmakla suçlanan dünya yıldızı Cristiano Ronaldo, mahkemenin vereceği para cezasını Real Madrid kulübünün ödemesini talep etti.

Real Madridli yıldız Cristiano Ronaldo’nun İspanyol kulübündeki geleceği hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Yaz döneminde, vergi kaçırma suçlamasıyla karşılaştıktan sonra yeterli destek görmediği için ayrılma talebini basınla paylaşan Portekizli yıldız, daha sonraki süreçte ise Real Madrid’de mutlu olduğunu açıklamıştı.

CEZANIN ÖDENMESİNİ TALEP ETTİ

Şu an için görülmeye devam edilecek olan davada suçlu bulunursa 13 milyon sterlinlik bir ceza ödeyecek olan 32 yaşındaki yıldız, Real Madrid başkanı Florentino Perez’e alması muhtemel cezayı kulübün ödemesini istediğini iletti.

Ronaldo’nun savunması Portekiz basınında – İZLE

MANCHESTER UNİTED HAREKETE GEÇTİ

Ronaldo, eğer ceza alır ve Real Madrid bu cezayı ödemezse de takımdan ayrılacağını başkan Perez’e bildirirken, bu haber Manchester United’ı harekete geçirdi.

MOURİNHO İSTİYOR

Avrupa sahnesinde eski günlerine geri dönmek için birçok dünya yıldızını transfer eden Machester United, Jose Mourinho’nun özel isteğiyle Ronaldo’nun takıma geri dönmesi için çalışmalara başladı.

Yaz döneminde de ismi Manchester United ile çok sıkça anılan Portekizli’nin Real Madrid ile yollarını ayırması durumunda yeni durağının Kırmızı şeytanlar olacağı öğrenildi.

kaynakhttp://kralspor.ensonhaber.com/ronaldo-cezayi-odemezseniz-giderim-2017-09-29.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir