Şenol Güneş: Canım değil içim acıyor

Şenol Güneş: Canım değil içim acıyor

Şenol Güneş: Canım değil içim acıyor

F.Bahçe-Beşiktaş derbisinde yaralanan ve başına 5 dikiş atılan Şenol Güneş, yaşanan olaylarla ilgili açıklamalarda bulundu. Güneş, “Bana değil Türk futboluna yapıldı” dedi.

Fenerbahçe-Beşiktaş arasındaki yarım kalan maçın başrolünde, yaralanan, dikiş atılan, hastaneye kaldırılan teknik direktör Şenol Güneş vardı.

HIZLICA ÇÖZÜM BULUNMALI

Güneş, Kadıköy’de yaşananları ve duygularını anlattı. Milliyet’ten Tayfun Bayındır’a konuşan Şenol Güneş; “Her şey güzel başlamıştı” diyerek, maçın ilk anlarını özetledi: “Saha, zemin her şey yolundaydı. Ancak ne olduysa, korner köşelerinde olaylar başladı. Yaralandığım esas olayda, Tolga’yı almak için yanına gittiğim anda kendimi birden yerde buldum. Zaten yaşananlar önemli değil artık… Mutlaka hızlı bir çözüm bulunması gerekiyor.”


CANIM DEĞİL AMA İÇİM ACIYOR

Güneş, “Bu bir milat olmalı… Benim Malatya ile maçım var. Beşiktaş taraftarı sahaya bir kağıt dahi atsa futbolcularımla ‘Oynamıyorum’ diyerek kenara gelmeliyiz. Geçmişteki taşları bir kenara bırakmamız lazım. Trabzonspor’a şöyle olmuş, Fenerbahçe böyleymiş, Beşiktaş ve Galatasaray bunu yapmış gibi sözlerin artık geride kalması lazım… Olanlar bana ve bize değil, Türk futboluna… Medyası, antrenörü, oyuncusu, futbolun bütün aktörleri bir araya gelip, ivedilikle bu soruna çare bulmamız lazım. Canım değil ama içim acıyor.” şeklinde konuştu.

kaynakhttps://kralspor.ensonhaber.com/senol-gunesin-ilk-sozleri-icim-aciyor-2018-04-20.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir