Şenol Güneş Trabzon’u sattın diyen taraftarlara: Bunlar Trabzonlu değil Fenerli

Şenol Güneş Trabzon'u sattın diyen taraftarlara: Bunlar Trabzonlu değil Fenerli

Şenol Güneş Trabzon'u sattın diyen taraftarlara: Bunlar Trabzonlu değil Fenerli

Şenol Güneş, kendisine “Trabzon’u sattın” diyen taraftarlardan, “Bunlar Trabzonlu değil, Fenerli” diyerek şikayetçi olmadı.

Trabzonspor ile karşılaşmak için saat 16.15 sıralarında Trabzon’a gelen Beşiktaş kafilesi, az sayıdaki siyah-beyazlı taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. Bu sırada havalimanına gelen 5 kişi, teknik direktör Şenol Güneş’e çirkin bir tepki gösterdi.

Trabzonspor’un efsane isimlerinden olan Güneş’e, “Trabzon’u sattın, davayı sattın” diye bağıran 5 kişilik grup, kafilenin büyük tepkisini topladı. Çok sinirlenen Güneş, otobüsün kapısına çıkarak, “Ben Trabzon’u asla satmadım. Neyi satmışım? Asıl siz Trabzon’u satıyorsunuz” diyerek cevap verdi.

Trabzonspor taraftarından Şenol Güneş’e: Trabzon’u sattın – İZLE

BUNLAR FENERLİ YA DA BAŞKASI GETİRDİ

Olayın hemen ardından polisle konuşan Şenol Güneş, “Bunlar ne Beşiktaşlı ne de Trabzonsporlu. Burada olay da olabilirdi. Bunlar ya Fenerbahçeli ya da biri parayla gönderdi buraya.” dedi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Ardından ise polis ekipleri otele giderek Güneş’e şikayetçi olup olmadığını sordu. Beşiktaş hocası, “Şikayetçi değilim, asla Trabzon’a laf gelsin istemem. Sadece bunların kim olduğunun araştırılmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

ÇİÇEK VERDİLER

Yaşanan üzüntü verici olay sonrası bir grup Trabzonspor taraftarı Beşiktaş’ın kaldığı otele giderek Şenol Güneş’e çiçek verdi ve yaşanan olaylardan dolayı üzüntülerini dile getirdiler

kaynakhttps://kralspor.ensonhaber.com/senol-gunes-trabzona-laf-soyletmem-2018-03-05.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir