Star Wars Battlefront 2 yepyeni bir video ile sunumda

Star Wars Battlefront 2 yepyeni bir video ile sunumda

Star Wars Battlefront 2 yepyeni bir video ile sunumda

 

Sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte oyun dünyasında hareketli günler yaşanmaya başladı. Seri halinde çıkan oyunların devam oyunları bir bir raflardaki yerini almaya devam ediyor. Bu ay spor oyunları alanında önemli yapımlar satışa sunulurken, önümüzdeki aylarda ise FPS ve aksiyon tarzındaki yapımların devam oyunları sahne alacak. Bu oyunlardan birisi de Star Wars Battlefront 2.

Electronic Arts ve Dice işbirliği ile geliştirilen Star Wars Battlefront 2 için yeni bir video yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Electronic Arts ve Dice işbirliği ile geliştirilen Star Wars Battlefront 2, 2017’nin en çok merak edilen yapımlarından birisi. Bilindiği üzere serinin ilk oyunu da hayli geniş bir oyuncu kitlesine hitap etmişti. Birinci oyunun en büyük eksiği ise sağlam bir hikaye moduna sahip olmamasıydı.

Öyle görünüyor ki Dice, bu eksikliği 2. oyunla birlikte tamamen giderecek. Zira oyun için yayınlanan son videoda Star Wars Battlefront 2’nin hikaye moduna özellikle vurgu yapılıyor. Dilerseniz bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

PCPlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Star Wars Battlefront 2, 17 Kasım’da raflardaki yerini alacak.

Star Wars Battlefront 2’nin aynı selefinde olduğu gibi yine multiplayer modlarına odaklanması bekleniyor. Oyunda 5 farklı multiplayer modunun olacağını da tekrardan hatırlatalım.

Bu arada oyunun senaryo modunun Star Wars evreni ile önemli olaylara ışık tutacağını da belirtelim.

CNN TÜRK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir