Vatan Şaşmaz’ın eşi: Vatan her zaman kalbimde olacak

Vatan Şaşmaz'ın eşi: Vatan her zaman kalbimde olacak

Vatan Şaşmaz'ın eşi: Vatan her zaman kalbimde olacak

Elim bir hadise sonucu yaşamını yitiren sevilen sunucu Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı Şaşmaz, yazılı bir açıklama yaptı.

2015 yılında Vatan Şaşmaz ile evlenen ve 4 aylık hamile olan Yasemin Adalı Şaşmaz basın kuruluşlarına bir açıklama gönderdi.

Şaşmaz’ın, medyadan beklediği hassasiyeti dile getirdiği yazısı şöyle:

“Sevgili eşim, bebeğimin babası, karakteri, güleryüzlülüğü, adamlığı, iyi kalpliliği, hiç bozmadığı çizgisiyle tüm Türkiye’nin ve hepinizin çok sevdiğini bildiğim; bir çoğunuzun mesai arkadaşlığı yaptığınız Vatan Şaşmaz’ın ardından hepinizin benden bir açıklama beklediğinin bilincindeyim.

Gerek konunun hassasiyeti, gerek yaşadığım tarifsiz acı ve hissettiklerim dolayısıyla söyleyecek çok fazla sözüm olamıyor malesef. Söyleyebileceğim ve bildiğim tek şey; en değerli varlığım eşim Vatan’ın, her zaman kalbimde, her zaman bizimle olacağıdır…

Öncelikle hepinize cenaze boyunca gösterdiğiniz anlayıştan dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde de, başta doğacak bebeğimiz, sonrasında ben, ailem, Safiye annem ve de Vatan’ın anısına olan saygınızdan ve sevginizden dolayı anlayışınızın devam etmesini diliyorum.

Yapılacak haberler ve yayınlanacak görüntülerin içerikleri ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterilmesindeki tutumunuzu devam ettirmeniz, asılsız haberlere, dedikodulara prim vermemeniz, bu zor dönemde de bize verebileceğiniz en büyük destek olacaktır.

Saygılarımla
Yasemin Şaşmaz”

Vatan Şaşmaz'ın eşinden ilk açıklama

kaynakhttp://www.ensonhaber.com/vatan-sasmazin-esinden-ilk-aciklama.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir