Barcelona’nın ‘Messili Palandöken’ paylaşımının ardından Erzurum’dan İspanyol temsilcisine davet

Barcelona'nın 'Messili Palandöken' paylaşımının ardından Erzurum'dan İspanyol temsilcisine davet

Barcelona'nın 'Messili Palandöken' paylaşımının ardından Erzurum'dan İspanyol temsilcisine davet

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Barcelona’nın resmi Twitter hesabının Türkçe versiyonundan yapılan “Palandöken” paylaşımını alıntılayarak sosyal medyadan İspanyol temsilcisini Erzurum’a davet etti.

Arjantinli futbolcu Lionel Messi’nin bir maçtaki videosunu sosyal medya hesabına ekleyerek üzerine de “Erzurum, Palandöken’de kayıyormuş gibi” ifadesini ekleyen Katalan ekibinin bu paylaşımını alıntılayan Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Twitter hesabından Barcelona’yı kamp için kente davet etti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi

@erzurumbld

Messi’ye gerçek bir gol sevinci kadar mutluluk veremesek de Palandöken Dağlarında, rakip defans arasında süzülüyormuş gibi hissedeceğini garanti edebiliriz. ? ?

Messi ve takım arkadaşlarını, Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’mizde ağırlamak isteriz. ⚽ https://twitter.com/fcbarcelona_tr/status/1266784026813247496 

FC Barcelona (?)

@fcbarcelona_tr

Erzurum, Palandöken’de kayıyormuş gibi. ?

Embedded video

264 people are talking about this

Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Messi’ye gerçek bir gol sevinci kadar mutluluk veremesek de, Palandöken Dağları’nda, rakip defans arasında süzülüyormuş gibi hissedeceğini garanti edebiliriz. Messi ve takım arkadaşlarını, Palandöken Dağı eteklerindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’mizde ağırlamak isteriz.” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir