Bilgisayarları Kolayca Temizlemenin Yolu : IObit Uninstaller !

iobit uninstaller, ccleaner, indir

ıobit uninstaller indir

IObit Inc.’nin geliştirdiği IObit Uninstaller, 2002 yılında piyasaya sunulan başarılı bir temizleme programıdır. Uluslararası çok sayıda ödüle ve milyonlarca kullanıcıya sahip program ücretsiz olarak sunulmuştur.

Windows işletim sistemleri için geliştirilen IObit Uninstaller, Windows Vista, XP, 7, 8, 10 ve 11 sürümlerini desteklemektedir. Türkçe’nin de dahil olduğu çok sayıda dilde hizmet veren yazılım sayesinde bilgisayarlarınızda istenmeyen programları ve klasörleri kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz. Hizmet sunduğu sektörde her geçen gün daha büyük bir paya sahip olan program, kurulum gerektirmeden çalışabilmektedir.

Modern ve şık bir arayüze sahip IObit Uninstaller, geniş kitlelere hitap edebilecek, kolay bir kullanıma sahiptir. Bilgisayarlarda temizlik yapabilmek için kaldırılmasını istediğiniz program ve klasörleri seçerek kaldırma işlemini başlatmanız yeterli olmaktadır. Programlar, klasörler, kayıt defterleri ve geriye kalanları kısa bir tarama sonucunda bulan program ile tümünü tek tıkla kaldırabilirsiniz. Güçlü Kaldırma özelliğine sahip program ile inatçı, kalkmayan program veya klasörleri zorla kaldırabilirsiniz. IObit Uninstaller programı sayesinde istenmeyen içerikleri toplu bir şekilde de kaldırabilirsiniz.

IObit Uninstaller programı aynı zamanda Google Chrome, Edge, Firefox ve Internet Explorer gibi sıklıkla kullanılan tarayıcılar ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu tarayıcılarda indirilen tüm dosyaları tarayan yazılım, tehlikeli içerikleri bildirmekte ve engellemektedir. Program ile tarayıcılardaki zararlı eklenti ve uzantıları da tespit edebilir, kaldırabilirsiniz. Çevirimiçi güvenliğe büyük önem verilen programda Tarayıcı Bildirim Bloğu özelliği sayesinde can sıkıcı açılır pencerelerden de kurtulabilirsiniz. Spam bildirimlerini engelleme yeteneğine sahip program ile Windows uygulamaları ve tarayıcılardan gelen Pop-up’ları, bildirimleri kapatabilirsiniz.

CCleaner, Avast Clear, Glary Disk Cleaner, Hdcleaner, R-Wipe Clean gibi rakip programlar ile yarış içerisinde olan IObit Uninstaller’in önemli bir farkı, Android uygulamalarının Windows bilgisayarlara indirilmesini kolaylaştırmasıdır. Bu yazılım ile Android uygulamaları APK olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz, dilediğiniz zaman da kolayca kaldırabilirsiniz.

IObit Uninstaller yazılımının önemli özellikleri;

• Çoklu dil desteği
• Gelişmiş araçları
• Tarayıcı desteği
• Çevirimiçi güvenlik
• Pop-up ve bildirimleri engelleme
• Güçlü kaldırma özelliği
• Program ve klasörleri toplu kaldırma özelliği
• Ücretsiz

CCleaner, Avast Clear, Glary Disk Cleaner, Hdcleaner, R-Wipe Clean ve IObit Uninstaller gibi alanında popüler temizleme/ kaldırma yazılımlarının güncel versiyonlarını, güncel yazılımların adresi https://www.indiriste.com/’dan indirebilirsiniz.

REKLAMSAL İÇERİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir