Cleanpex Mobil 1 Online Yetkili Satıcısı

Cleanpex Mobil 1 Online Yetkili Satıcısı

Cleanpex,  başta Mobil Ticari Araç Yağları olmak üzere Mobil Binek Aracı Motor Yağlarının internet ortamında dağıtım ve satışını yapan yetkili firmasıdır. Türkiye’nin Mobil 1 Online yetkili satıcısı olan www.cleanpex.com.tr , bir  Doğaner Otomotiv A.Ş Grubu içinde yer alan Cleanpeks Petrol Ltd.’nin internet e-ticaret sitesidir.

Cleanpeks Petrol’ün profesyonel ekibi, müşterilerine başta bilgi akışı olmak üzere aldıkları ürünlerin doğru teslimatı, teknik bilgi ve Ürün Güvenlik Bilgi Formu MSDS gibi belgeleri ulaştırmakta, size ürünlerin eksiksiz teslim edilmesini sağlamak adına lojistik takibini yapmaktadır. Bu konuda müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan Cleanpex’ten motor yağları konusunda aklınıza takılan her konuda yardım alabilir, ürün seçiminizi otomobilinizin ihtiyacı başta olmak üzere profesyonel ekip desteği ile şekillendirebilirsiniz.

Mobil 1 Motor Yağları

Son 36 yıldır, Mobil 1’in her formülasyonu sürekli olarak dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası olmak için yenilik ve performans açısından geliştirilen ürünüdür. Madeni yağ endüstrisindeki milyonlarca sürücü arasında yüksek bir üne sahiptir. Size en gelişmiş motor korumasını sağlayacak ürün zinciri Mobil 1’de toplanmıştır. İşte Mobil 1’in size ve arabanıza farklı özelliklerle hizmet veren ürünleri…

Mobil 1 New Life  0W-40

En yeni motor teknolojisi için tasarlandı, yeni araçlar için ideal ürün ya da iyi durumda olan eski araçlar, en iyi çok yönlü performansımızı sunar.

Mobil 1 ESP Formülü 5W-30

Otomobilinizin ömrünü uzatmaya ve emisyon verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlıkla tasarlanmıştır. Hem dizel hem de benzinle çalışan otomobillerdeki sistemler içindir.

Mobil 1 Peak Life 5w-50

Çamuru en aza indirerek motor aşınmasını azaltmaya yardımcı olmak için titizlikle tasarlanmıştır. Motorunuz yaşlanmaya devam ettikçe birikebilecek birikintilerden korur.  Bu ürün, motorunuzun 0 km’deki gibi çalışmasını sağlar. Düşük ve yüksek sıcaklıkta koruma sağlayan geniş vizkozite sınıfı ürünüdür. Hafif eskimiş motorlarda ekstra koruma sağlayan kalın yağ filmi oluşturur.

Mobil 1 Serisi’nin Otomobilinize ve Motorunuza Sağladığı Katkılar

  • Mobil 1 serisi, piston halkaları ve silindir deliklerindeki aşınmayı en aza indirmeye yardımcı olur.
  • Mobil 1 serisi sayesinde uzun süre yeni performans gösteren motorlara sahip olursunuz.
  • Aşırı soğuk sıcaklık performansını dengeler.
  • Mobil 1, aşırı soğuk koşullarda mükemmel performans sunarak yağların özellikle ilk birkaç kritik saniye boyunca motor boyunca akar.
  • Kirli motorlar için olağanüstü temizleme gücü vardır.
  • Mobil 1 yağları motorları temiz tutmak ve aşınmaya karşı korumak için tasarlanmıştır.
  • Özellikle stresli sürüş yani dur kalk şehir içi sürüş koşullarında bile birikinti oluşumunu önler.
  • Mobil 1 ürünleri dünyadaki diğer markalardan daha fazla OEM tarafından adıyla tavsiye edilir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir