En Güçlü Airsoftlar Kampseti’nde!

En Güçlü Airsoftlar Kampseti’nde!

En Güçlü Airsoftlar Kampseti’nde!

En güçlü airsoft tabanca modellerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Airsoft alanında uzman ve deneyimli olan firmamız Kampseti, sizlere en güçlü airsoftları sunuyor! Siz de en güçlü airsoft silahlara sahip olmak için Kampseti’nde bulunan ürünleri inceleyebilir ve hem ihtiyaçlarınız hem de bütçeniz için en uygun ürünlere sahip olabilirsiniz.

Airsoft tabancalar airsoft oyununda ki kullanılan tabancıları ifade etmektedir. Airsoft, bilindiği üzere bir simülasyon oyunudur. Günümüzde son derece popüler olan bu oyun pek çok kişi tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Bu nedenle airsoft tabancalara da olan ilginin son derece yoğun olduğunu ifade edebiliriz. Airsoft oyununda tabancalar 6 mm’lik ve biyolojik çözülebilen bir özelliğe sahip olan plastik boncuklar mühimmat olarak kullanılmaktadır. Bahsedilen mühimmatlar yani boncuklar airsoft silahların içerisinde bulunan pistonun ürettiği sıkışmış havayı veya 340 gramlık CO2 tüplerini kullanır. Airsoft tabancaların en önemli özelliği kesinlikle gerçek mühimmatların ya da barutun kullanılmamasıdır. Çünkü söz konusu silahlar bir oyun amacı ile kullanılmaktadır ve insanların canını tehlikeye atmaması gerekmektedir. Aksi takdirde airsoft bir oyun olmaktan çıkarak insan canını tehlikeye atan bir hale gelebilmektedir. Bu kapsamda airsoft silahların modifiye edilerek gerçek bir silah gibi kullanılması kesinlikle yasaktır.

Airsoft silahlar kullanırken kişilerin son derece dikkatli olması gerekmektedir. Kişilerin airsoft silahlar ile gözüne bir atış yapılması durumunda kılcal damarlarda çatlamaların meydana gelmesi söz konusudur. Bu da kalıcı ya da geçici körlüğe neden olmaktadır. Bu doğrultuda airsoft kullanımı sırasında koruma gözlüğünün takılması son derece önemlidir. Peki, airsoft silah modelleri nelerdir? Gelin söz konusu modelleri hep birlikte inceleyelim.

 

 

 

 

Airsoft Silah Modelleri

Airsoft silahların türlerini aşağıdaki gibi detaylandırabilmek mümkündür.

AEG

AEG, Auto Elektric Gun’ın kısaltmasıdır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber airsoft silahlarda da çeşitli değişiklikler meydana gelmiştir. 1980’lı yılların sonlarında elektrikli olarak çalışabilen airsoft modelleri piyasaya sürülmüştür.

Kurmalı

Spring olarak da ifade edilen kurmalı airsoft tabanca modelleri diğer tabanca modellerine göre çok daha düşük bir kalitedir. Yaylı airsoft modellerinin yapılan her atıştan sonra kurulması gerekir.

Gaz Geri Tepmeli

Gaz geri tepmeli airsoft tabanca modelleri Top Gas ya da Green Gas ile çalışır. Airsoft tabancalar gerçek tabancaları taklit eden bir yapıya sahiptir. Elektrik ile çalışan airsoft silahlara göre sesleri çok daha yüksektir. Bu da gaz geri tepmeli airsoft silahların en önemli avantajlarıdır.

CO2

CO2 airsoft silah modelleri adından da anlaşılacağı gibi CO2 prensibi ile çalışmaktadır. Son zamanlarda CO2 ile çalışan airsoft tüfek modellerinin de üretilmeye başlandığını ifade edebiliriz.

Kampseti’nin sizlere sunduğu Airsoft silah modellerinden bahsettik. Siz de söz konusu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olan modeli kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir