Manisa’da böyle iş güvenliği ne görüldü ne duyuldu

Manisa'da böyle iş güvenliği ne görüldü ne duyuldu

Manisa'da böyle iş güvenliği ne görüldü ne duyuldu

​3 Katlı binada iş güvenliğini nasıl sağladı.? Manisa’da 3 katlı binaya çıkan ve evini yukarıdan aşağı boyayan A.B isimli yaşlı vatandaşı görenler şimdi düşecek diye endişeli gözlerle izlediler. Yaşlı amcanın iş güvenliğini yaşlı eşi sağlıyor. Yaşlı adam 3 katlı binadan aşağı sarkarak boya yapıyor eşi ise kocası düşmesin diye kemerinden tutuyor.  Beton zemine çakılacak olan sadece kendisi değil eşide olacaktı.
​Bu görüntü Manisa’da gündem konusu oldu.WhatsApp haber hattımıza gelen bu görüntü komedi haberler arasına girmeyi başardı.Manisa’nın merkeze bağlı Şehzadeler ilçesi Nurlupınar mahallesi 325 sokakta vatandaşlar tarafından çekilen bu fotoğraf Manisa’da haber konusu oldu.
Edinilen bilgilere göre Almanya’dan emekli olmuş bu yaşlı amcanın süper emekli maaşı ve çok sayıda evleri olmasına rağmen kendi evlerinin uzun bir sopa ile fırçayla boyaması komşular arasında korku dolu anlar yaşattı.
Evini boyamak isterken bakın iş güvenliğini kim yapıyor.3 katlı binanın en üst tepesinden aşağı sarkınarak boya yapmaya çalışan yaşlı amcaya eşi aşağı düşmesin diye eşinin kemerinden tutması görenler tarafından hem korku dolu dakikalar  hemde endişe  yarattı. Komşuları bu kadar parası ve serveti olmasına rağmen evini bir boyacıya yaptırmaması ve canını tehlikeye atmasına anlam veremediler.
HABER METİN DURMAZ/MANİSA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir