Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız yüz germe, cerrahî yüz germe işlemlerine alternatif olarak çıkan bir ameliyatsız yüz estetiği tekniğidir. Ameliyatsız yüz germe işlemleri sayesinde ciltte zamanla ortaya çıkmış olan kırışıklık ve bozulma gibi istenmeyen sorunlar kolayca çözüme kavuşturularak yüzün gençleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu teknikler kapsamında en çok kullanılan yöntem Ultherapy yöntemidir. Ulthera sayesinde yalnızca yüz değil, yüz çevresi ve boyun bölgeleri de bu gençleştirmeden faydalanabilir.

Ultheranın Etki Alanları Nerelerdir?

  • Yüz ve yüz çevresi
  • Boyun bölgesi
  • Göğüs çevresi
  • Göz kapakları
  • Kaş bölgesi

Ulthera İşlemi Ne Kadar Sürer?

Ultherapy işleminin süresi uygulama yapılan bölge ve bölgenin hacmine göre değişiklik göstermektedir. Göz ve kaş çevresine yapılan uygulamaların süresi yaklaşık olarak 15-20 dakika iken, tüm yüz ve boyun çevresine yapılan uygulamalarda işlemin sonuç süresi 1 saate kadar ulaşabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Teknikleri Kaç Seans Sürer?

Seans süreleri işlem görecek bölge ve bölgenin genişliğine göre 15 dakika ila 1 saat arasında değişiklik göstermekle beraber tüm bu işlemler tek bir seans içerisinde sonuca kavuşturulur. Tek bir seans sonrasındaki üçüncü ay itibariyle etkiler görülmeye başlanır ve yaklaşık olarak 3-4 yıl boyunca bu etkiler vücutta kalır. Etkilerin süresini uzatmak için etkilerin bitişi itibariyle yeni seanslar uygulanması mümkündür.

Ultherapy Uygulama Süreci

Her ameliyatsız işlemde olduğu gibi bu işlemde de acı eşiği kişiden kişiye göre değişmekle birlikte işlemi yaptıranlar bunu genellikle bir “iğne batması” gibi tanımlamaktadırlar. İstenildiği taktirde hastaya lokal anestezi de uygulanabilir. Uzman bir doktor tarafından yapılacak olan müdahaleler hiçbir yan etki veya reaksiyona sebebiyet vermemekle birlikte herhangi bir risk veya tehlike söz konusu değildir. Uygulama boyunca hastanın bilinci açıktır ve tüm süreç doktorun kontrolünde gelişir.

Ankara Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe işlemleri kağıt üzerinde basit süreçlermiş gibi görünse de alanın hakimi olan uzman bir doktor tarafından yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Hastanın ne istediğini net bir şekilde belirleyip doktoruna iletmesi ve ardından olumlu bir çözümü sabırla beklemesi sonucunda dilediği gençlik hatlarına kavuşmaması için hiçbir engel yoktur..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir