Senetle Ev ve Araba Alma Yolu Açılıyor

Senetle Ev ve Araba Alma Yolu Açılıyor

Senetle Ev ve Araba Alma Yolu Açılıyor

Çözüm Tasarruf insanların ev, araba gibi ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun şekilde finansman sunmak amacıyla hizmet vermektedir. Tabi bunu yaparken bazı standartlara uyulmasını sağlıyorlar ve ülkemizin her yerinde bu fırsatlardan yararlanmalarına yardımcı oluyor. İstediğiniz evi istediğiniz arabayı alabilmek için farklı seçenekleri sizlere sunuyorlar.

Peşinat ödeme zorunluluğu olmadan, tüm ödeme planınızı sizin yapmanıza fırsat vererek bu hizmetten yararlanmanız mümkün kılınıyor. Alınacak evin, arabanın ya da gayrimenkulün senetle alınmasına yardımcı oluyor. Bütçenizi kendiniz belirliyor, alınacak finansman için bir faiz veya vade farkı ödemesi yapmanız istenmiyor. Sizden sadece katılım ücreti ödemeniz ve bunu peşin olarak yapmanız isteniyor.

Uygun Şekilde Ev ve Araba Alma Fırsatı

Senetle ev veya senetle araba almak denildiğinde insanların aklına uzun bir süreç ve yüksek maliyet gelmektedir. Bunun nedeni borcun çok uzun bir vadeye yayılmasıdır. Bir banka kredisi çekildiğine uzun vadeli ödemelerde yüksek bir maliyet hesabı yapılmaktadır. Ancak bu sistemler sayesinde sizin herhangi bir fark ödemeniz gerekmeden, sadece evin veya arabanın bedeli sizin istediğiniz eşit taksitlere bölerek ödemeniz istenmektedir.

Senetle araba almak için Taşıt Tasarruf Finansmanı yöntemi sunulurken, senetle ev almak isteyenler içinse Konut Tasarruf Finansmanı yöntemiyle yardımcı oluyorlar. Bu iki yöntemde farklı ihtiyaçları karşılaması için hazırlanmış olsa da temelde birbirine benzer hizmetler olduğu görülmektedir.

Senetle Ev ve Araba Almanın Avantajları

Senetle ev al denildiğinde birçok kişi tam olarak ne yapması gerektiğini bilmez, bilenlerin bazıları da yüksek maliyet ile yüzleşeceklerini düşündükleri için bu yöntemi tercih etmezler. Ancak farklı bir finansman yöntemi kullanan şirket tarafından size sunulan farklı yöntemler sayesinde bu işlemin aslında ne kadar basit, mantıklı ve maliyet açısından ne kadar düşük olduğunu göreceksiniz.

Aylık birikim yaptığınız miktarı geçmeyecek ödeme seçeneklerini değerlendirerek sizlerde borçlarınızı kısa sürede ödeyerek araba ve ev sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemler içerisinde peşinat ödemek zorunda kalmıyor, ara ödeme yapmanız mecbur tutulmuyor. Sizde bu yöntemlerle rahatça istediğiniz eve veya arabaya sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir